sobota, 31 stycznia 2015

3 urodziny Scrap Butiku

Kochani w ten weekend Scrap Butik świętuje swoje 3 urodziny. Z tej okazji dzieją się różne rzeczy. Wczoraj wieczorem miałam przyjemność wziąć udział w warsztatach on-line prowadzonych przez Enczę. Podczas warsztatów zrobiłam taki oto parawanik ;)


 
 
 

czwartek, 29 stycznia 2015

Pierwszy album

Kochani robiłam troszkę porządku na komputerze i natknęłam się na zdjęcie mojego pierwszego albumu. Powiem Wam szczerze, że dzięki Bogu przez ten czas nauczyłam się wielu nowych rzeczy i moje albumy teraz wyglądają o niebo lepiej ;)

środa, 28 stycznia 2015

Czy to przyjaźń czy kochanie?

Dzisiaj zdecydowanie wszystkie notki dotyczą wyzwań ;) W tym roku to jest jedno z moich postanowień. W tamtym roku bardzo mało czasu poświęcałam na wyzwania scrapowe ze względu na brak czasu. Jak już na pewno zdążyliście zauważyć w tym roku postanowiłam, że będzie inaczej. Wyszukuje różnego rodzaju wyzwania a potem siedzę "po nocach" i kombinuje jakie prace stworzyć ;) I tak oto powstała praca na wyzwanie zamieszczone na blogu CraftBar ;)

Praca miała zawierać cytat dotyczący miłości ale nie można było użyć koloru czerwonego, różowego oraz nie wolno było umieszczać na pracy żadnych serduszek. Myślałam, myślałam i coś takiego wymyśliłam...


 
Pracę posyłam na wyzwanie CraftBar
 
 

Kolorowe i mediowe urodzinki

Kochani dzisiaj mam dla Was wspaniała karteczkę urodzinową ;) Dużo koloru, dużo mediów oraz dużo dodatków ;)


 
Karteczkę posyłam na wyzwanie zamieszczone na blogu Craft Szafy  http://craft-szafa.blogspot.com/2015/01/wyzwanie52-challenge-52.html
 
 

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Roczek Retro Kraft Shop

Kochani Retro Kraft Shop obchodzi swoje pierwsze urodzinki ;) Z tej okazji postanowiło zrobić specjalnie dla swoich fanów i wszystkich zainteresowany CANDY, w którym do wygrania same cudowności ;)Po więcej szczegółów zapraszam bezpośrednio na bloga Retro Kraft Shopu ;)

http://retrokraftshop.blogspot.com/2015/01/mamy-rok-candy-i-tydzien-darmowej.html

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Dzień Dziadka i Babci

Kochani dzisiaj mam dla Was jeszcze kartkę na Dzień Babci i Dzień Dziadka ;)

Swoją prace zgłaszam również na wyzwanie zamieszczone na blogu Skarbnicy Pomysłów

                                                 Wyzwanie #1 - Vw - Vintage i warstwy
 
 

Notes WOŚP

Kochani aukcja dla WOŚP zakończona. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali swoje serducho! A dzisiaj kilka zdjęć pokazujących w całej okazałości notes wykonany przeze mnie.


 
I jeszcze zdjęci z tego jak pracę na notesem przebiegały ;)
 
 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka