poniedziałek, 24 listopada 2014

Kartka Tag

Kochani dzisiaj pokaże Wam karteczkę, którą wykonałam pewnego razu podczas warsztatów. Karteczka jest w kształcie Taga i może zostać podarowana na każdą okazję ;)

zapraszam również na www.facebook.pl/smashalbums

Urodzinowa szachownica

Kolejna praca, którą Wam pragnę zaprezentować również powstała na urodziny. Co więcej również trafiła do tego samego domu do którego trafiła ostatnia trzydziestkowa karteczka urodzinowa! :)

Zapraszam również na www.facebook.pl/smashalbums

czwartek, 20 listopada 2014

30

Dzisiaj karteczka na 30 urodziny.

Ta praca jest szczególnie sentymentalna dla mnie ponieważ została wykonana na 30 urodziny mojej koleżanki. Pierwszy raz zastosowałam takie połączenie kolorów i powiem Wam szczerze, że nawet przypadło mi do gustu. A Wam ?
środa, 19 listopada 2014

Dużo zdrowia...

Dzisiaj Kochani prezentuje Wam piękną karteczkę urodzinową, którą wykonałam już jakiś czas temu.. Chyba się już przyzwyczailiście, że w większości moich prac pojawia się kolor różowy. W tej pracy nie mogło być inaczej - duży, piękny i oczywiście różowy kwiat!


Zapraszam również na www.facebook.pl/smashalbums

niedziela, 9 listopada 2014

Przestrzenna ramka w odcienach brązu

Kochani dzisiaj mam dla Was rameczkę przestrzenną w odcieniach brązu.. Wykorzystałam w niej kilka papierów, różne media oraz dodatki.. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)


Zapraszam również na www.facebook.pl/smashalbums
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka